İletişim
destek@evinyol.com    |    23,00'a Kadar Ara/Yaz Whatsapp 0532 676 3382
0
Hakkımızda
Evinyol, e-ticaret alanında faaliyet göstermekte olup şu anda; ofis mobilyaları, ev dekorasyonu, hediyelik eşyalar en kısa zamanda ev tekstili, züccaciye, aydınlatma, banyo, park-pahçe ekipmanları, hediyelik eşya ve aksesuarları alanında faaliyet gösterecektir.

Hedeflerimiz; Sattığımız kaliteli ürünlerle Türkiye genelinde tanınan ve bililen bir marka olmak. Müşteri memnuniyeti ile güvenli alışverişin adresi olmayı hedefliyoruz. hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak.

Evinyol, yüzlerce markalı ürünleri, 7'den 70'e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünleri kaliteli ve ekonomik fiyat, satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır.

Evinyol'da müşteri memnuniyeti daima önce gelir! Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Evinize giden yol sloganıyla, kaliteli, güvenli, ekonomik ve keyifli alışverişler dileriz...